אזהרה!

אם אתה תיכוניסט שרוצה לשרת ב8200 ולעבוד בהייטק ישר אחרי הצבא ולא תדע מה מחכה לך במיונים

אתה לוקח סיכון!

שתיכשל במיונים ותפספס את ההזדמנות היחידה לקיצור דרך הכי משמעותי בחייך

גם אחרי שהוכחנו לאלפי תלמידים

שבית הספר מכין אותך לבגרות, ולא לצבא
אנחנו עדיין מקבלים טלפונים מתלמידים חכמים (בדיוק כמוך)
שהתפספסו וגילו מאוחרי מידי:

את צה"ל לא מעניין שאתה לומד 5 יח"ל בכל מקצוע אפשרי…

מבחן הצצה

למה 8200 בוחנים על נושאים שלא לומדים בבית הספר?

מחפשים את התלמידים הרציינים שלקחו יוזמה ובחרו על חשבון זמנם הפנוי להרחיב את הידע ולהתמקצע ברמה גבוה מאחרים

8200 מבינים שכולם רוצים להגיע אליהם, ולכן במקום לקחת הימור על מועמד עם "פוטנציאל" הם פשוט בוחנים אותו מראש על נושאים מתקדמים ורואים איך הוא מסתדר איתם

מוכנים לגלות מה היה קורה אם המיונים שלכם היו מחר?

הידעת?

– 96% שלא תצליח לעבור את המבחן הזה ואת המיונים ל8200 עם הידע והניסיון שיש לך היום?

המבחן הוא סודי בהחלט וישאר באוויר לזמן מוגבל!

תבחנו עצמכם עכשיו

החשיבות של תרגול ומבחנים לדוגמא

אחת היחידות הנחשקות בצה"ל אשר לא מעט צעירים שואפים להתקבל אליה היא 8200. מדובר על יחידת מודיעין ידועה בצה"ל אשר מתמחה במודיעין סייבר, פיצוח קוד וניתוח נתונים. היחידה המדוברת ממלאת תפקיד מכריע בביטחון הלאומי ועוסקת באיסוף מידע חיוני ומתן תמיכה טכנולוגית. צעירים אשר מתקבלים ל8200, מתקדמים ומתפתחים במסגרת השירות שלהם וכאשר הם מסיימים את שירותם ביחידה זו, הם משתלבים בצורה קלה בעולם ההייטק שכן, הניסיון והכישורים אשר הם צוברים במסגרת השירות הצבאי שלהם נחשקים מאוד בתעשיית ההייטק.

כמובן שלהתקבל ליחידת 8200 זה לא דבר קל. המטרה של הצבא היא לאתר את הצעירים המתאימים ביותר ליחידה זאת מבחינה היכולות שלהם, מבחינת הקוגניציה שלהם ומבחינות נוספות. המבחנים ומסלול הקבלה ליחידה, הם תובעניים מאוד ומאפשרים בסופו של דבר לקבל רק את המתאימים ביותר. לכן, אם אתם חושבים על גיוס ל8200 ואתם חושבים שיש לכם את הנתונים המתאימים, כדאי מאוד שתתנסו בתרגול רלוונטי ומבחנים לדוגמא לקראת תהליך הקבלה. מבחן הצצה יספק לכם את האפשרות להבין האם אתם יכולים להתמודד עם דרישות הקבלה וכן, יאפשר לכם להתכונן לקראת המיונים ליחידה בצורה הטובה ביותר.

למה מבחן לדוגמה הוא דבר שכדאי לעבור לפני המיונים ל8200?

אין ספק כי מבחן קבלה ל8200 לדוגמה מציע את ההכנה הטובה ביותר לקראת המיונים ליחידת 8200. חשוב שתדעו שגם אם למדתם בתיכון במגמות הטובות ביותר וגם אם יחידות הלימוד שלכם מתאימות מבחינת דרישה למסלול 8200, עדיין תדרשו לעבור הליך קבלה שכרוך גם במבחנים שונים, שידוע כי הם אינם קלים. מבחן הצצה יאפשר לכם לתרגל את כל מה שצריך לקראת תהליך המיונים ליחידה, יעניק לכם מידע חשוב על איך נראה מבחן קבלה ל8200 ויאפשר לכם להגיע מוכנים יותר ובהתאם לכך ישפר את סיכויי ההצלחה שלכם.

מבחן קבלה ל8200 לדוגמה ידמה את סביבת המבחן האמיתית, יסייע לכם להכיר את סוגי השאלות ואת הלחץ של אילוצי הזמן. על ידי ביצוע של המבחן המדובר, תוכלו לזהות את החוזקות והחולשות שלכם, מה שיאפשר לכם למקד את מאמצי הלמידה בצורה יעילה. מבחן הצצה מציע לכם הכנה ממוקדת אשר יכולה להוביל אתכם לשיפור הביצועים ביום המבחן האמיתי.

מבחן לדוגמא – מה הוא כולל?

מבחן לדוגמה לקראת מיונים ל8200 יכלול את המבנה של המבחן ושאלות מהסוג שישאלו בו בתהליך המיונים ליחידה זאת. במסגרת קורסי הכנה המוצעים לקראת קבלה ליחידה, תעברו גם מבחנים לדוגמא ותבינו באיזה דרישות בדיוק אתם צריכים לעמוד, תעריכו את היכולות שלכם ותדעו מה עליכם לחזק לקראת המיונים. הדבר יאפשר לכם לנהל את הזמן שלכם בצורה טובה יותר במהלך המבחן האמיתי וכן, להגיע למיונים רגועים יותר, מוכנים יותר ובעיקר, עם הרבה יותר ידע שיגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם בתהליך המיונים.

תלמידים כמוך שזכו
בהשקעה הכי משתלמת של חייהם

מה זה מועדון המתכנתים?

נגן וידאו
זה פשוט לא פייר!
שאתה תרוויח כל כך הרבה מהשירות הצבאי שלך
(בתנאי שתקח עכשיו החלטה להתאבד על זה)

רוצה להתקבל ל8200?