קורס הכנה ל-8200

Facebook
Twitter
LinkedIn

קורס הכנה ל-8200 – הגדילו את סיכויי ההצלחה שלכם בעשרות אחוזים!

חולמים להשתלב ב 8200? המאמר הבא נכתב במיוחד בשבילכם. מתגייסים רבים חולמים להשתלב ביחידת מודיעין בכירה הכוללת שירות מעניין, מאתגר ומשמעותי. רבים מהם מגיעים ללא כל הכנה מוקדמת וללא הידע הנדרש לטובת התקדמות בשלבי המיונים. ההבדל בין סיכויי ההצלחה של המגיעים מוכנים לבין אלה שלא, משמעותי במיוחד. הכנה נכונה ומקצועית תעלה את סיכויי ההצלחה שלכם עשרת מונים! חשוב להבין – שלבי המיון נועדו לבחון ידע בסיסי בתחומים רלוונטיים ופוטנציאל למידה של חומרים חדשים. אתם לא צריכים להכיר את כל שפות התכנות על בוריין, היכרות בסיסית עם מגוון תחומים רלוונטיים יוכלו להספיק לשלבי המיון הראשונים.

 

הכירו את היחידה – אחת מהמבוקשות ביותר בצה"ל!

רגע לפני שנעמיק בקורסי ההכנה הטובים ביותר שקיימים כיום, חשוב לגעת בקצרה באחת היחידות המבוקשות ביותר בצה"ל – יחידת 8200. יחידת 8200 היא יחידה מודיעינית גדולה האחראית על מגוון רחב של פעולות שונות. בניגוד למקובל לחשוב, היחידה אינה אחראית רק על איסוף מידע, אלא גם על פעולות סייבר התקפיות, הפעלת כוחות שונים והתמודדות בזירת קרב וירטואלית. במסגרת ההכשרה למסלוליה השונים, היחידה מעניקה למתגייסיה החדשים ידע מקצועי וטכנולוגי רב. קורס הכנה ל 8200 הוא רק ההתחלה, במהלך ההכשרה ביחידה המתגייסים לומדים מגוון רחב של שפות תכנות ושימוש בסייבר התקפי במטרה להבטיח עליונות מודיעינית למדינת ישראל על פני כלל אויביה. ליחידה משמעות מכרעת על ביטחונה של ישראל! חולמים על שירות משמעותי עם ערך לחיי האזרחות? קורס הכנה ל 8200 יכול להתאים עבורכם.

הכירו את קורסי ההכנה לשלבי המיון 

כיום יש מגוון רחב של קורסים שונים המיועדים למתגייסים 8200. המתגייסים שמגיעים מוכנים לשלבי המיון, לאחר שעברו קורס מקצועי, משפרים את סיכויי ההצלחה שלהם בעשרות אחוזים. רוצים גם? חשוב לדעת לבחור נכון קורס מקצועי ואיכותי למתגייסים 8200. בשל הביקוש הגדול, בשנים האחרונות הגיחו קורסים רבים עם תכנים שונים – לא כולם מקצועיים וממוקדים! בשורות הבאות נרחיב מעט אודות קורסים איכותיים וממוקדים שיכינו אתכם לכל צרכי המיונים השונים.

 

כך תבחרו נכון את הקורס שלכם:

כדאי לבחור בקורס שנערך על ידי בוגרי היחידה

ראשית, חשוב לוודא שמעבירי התכנים בקורס הם בוגרי היחידה. קורס ייעודי למתגייסים 8200 חייב להיות ממוקד, שכן יש לא מעט חומר שהמתגייסים צריכים ללמוד בזמן יחסית קצר. קורסים שאינם ממוקדים עלולים לבזבז לא מעט זמן על חומרים שאינם רלוונטים לשלבי המיון כלל. איך תדעו אם הקורס שלכם אכן ממוקד? וודאו שהעומדים מאחוריו הם יוצאי היחידה. יוצאי היחידה עברו בדיוק את אותם שלבים שאתם צפויים לעבור בעתיד הקרוב, והם יודעים בדיוק מה התכנים החשובים ביותר שאתם חייבים להכיר. קורס מקצועי שנבנה על ידי בוגרי היחידה יבטיח מיקוד מקסימלי, ממש תוכלו להכיר את שלבי המיון השונים וכן את כלל התכנים עליהם תיבחנו בהם.

ההרשמה למחזור הקרוב נפתחה!

עברו על הסילבוס – וודאו שהוא כולל את החומרים הרלוונטיים

שנית, מעבר לבדיקת זהותם של העומדים מאחורי הקורס שלכם, חשוב לבחון את תוכן הקורס. סילבוס הכולל את כל תכני הקורס יוכל לעשות לכם לא מעט סדר. קורסים מקצועיים יכללו את כל הנושאים הרלוונטיים לשלבי המיון. בין התכנים החשובים ביותר שכל קורס מתגייסים 8200 צריך לכלול ניתן למנות את:

  • רשתות תקשורת
  • סייבר
  • היכרות עם מגוון שפות תכנות שונות
  • פיתוח
  • הכנה לשאלון גאמא סייבר
  • הכנה למבחן אישיותי ולראיון אישי

 

הקורס שאתם מתעניינים בו כולל את כלל החומרים הללו? סביר להניח שמדובר בקורס איכותי ומקצועי שנערך בקפידה על ידי יוצאי היחידה. מתלבטים אם כדאי להתחיל למרות שיש עוד זמן עד להליך המיונים שלכם? בפסקה הבאה נרחיב מעט אודות לוחות הזמנים של המתמיינים ליחידה.

 

מתי כדאי להתחיל בקורס הכנה ליחידת 8200?

נפתח במסר המרכזי – כדאי להתחיל מוקדם ככל הניתן. רוצים לעבור בהצלחה את כל שלבי המיונים? אתם חייבים להגיע כמה שיותר מוכנים. ככל שיהיה לכם יותר זמן להשלים את כל שלבי הקורס ואף לחזור עליו ולתרגל את תכניו, כך סיכויי ההצלחה שלכם יעלו באופן משמעותי. לכן, גם אם יש עוד זמן עד לשלבי המיונים שאתם צפויים לעבור, אם החלטתם שאתם רוצים לקחת חלק בשירות המשמעותי של היחידה, כדאי להקדים את הקורס ולהתחיל ללמוד את תכניו. עוד חשוב להדגיש, כי בשל הליך הכשרה ארוך, חלק גדול ממשרתי היחידה נדרשים להתחיל הכשרה טרם מועד הגיוס. כמו כן חלק גדול ממשרתיה נדרשים לחתום קבע למשך כ 3 שנים. בשנים האחרונות קורס הכנה ל 8200 מועבר מרחוק, כך שתוכלו לצפות בתכניו בזמנכם הפנוי ללא שינוי שגרה משמעותי.

 

מעבר לשירות המשמעותי – היחידה מבטיחה למשרתיה יתרונות רבים!

מתלבטים אם לבחור בקורס הכנה ל 8200 ולהתחיל מסלול צבאי ארוך טווח? חשוב שתכירו את היתרונות הגדולים של מסלול זה גם לחיים האזרחיים. מעבר לתפקיד המשמעותי שללא ספק עושה את ההבדל בין ישראל לבין אויביה, התפקיד ביחידת 8200 מתגמל במיוחד. רבים מבוגרי היחידה נחטפים למגוון רחב של משרות מפתח בענף ההייטק הישראלי, חלקם עוד טרם סיומם הרשמי בשירות צה"ל. בשל הניסיון הרב שנצבר במשך שנים ארוכות של עבודה אינטנסיבית בתחום, חברות רבות בענף ההייטק מחזרות אחר יוצאי היחידה ומוכנות לשלם עבורם סכומי כסף גדולים במיוחד. בעוד שמרבית החיילים בתפקידים השונים מחפשים עבודה מועדפת עם שכר מינימום לאחר השחרור, יוצאי יחידות מודיעין שונות מתקבלים בזרועות פתוחות בחברות המובילות בעולם, אשר מוכנות לשלם עבור שירותם הרבה מעבר לשכר המינימום.

כרטיס כניסה למשרות הבכירות ביותר בענף ההייטק הישראלי

רוצים לפתח קריירה בענף ההייטק המתפתח? קורס מקצועי המכין אתכם ל 8200 הוא לגמרי המפתח עבורכם. בעזרת קורס ממוקד ומקצועי תגדילו משמעותית את סיכויי ההצלחה להתקבל למסלול, מה שיבטיח את המשך עבודתכם במשרות המבוקשות ביותר בתחום. מרבית המשתחררים מוצאים עבודה תוך מספר ימים בודדים ומשתכרים בשכר גבוה פי 3 בממוצע, מממוצע השכר הארצי. במילים אחרות, קורס ההכנה הוא הרבה מעבר לסיוע קל לתפקיד משמעותי בשירות הצבאי, אלא הוא יותר בכיוון של כרטיס כניסה למשרות המבוקשות ביותר בהייטק הישראלי.

עוד מהבלוג שלנו

מסלול חבצלות

מסלול חבצלות

אם אתם חושבים להתגייס לחיל המודיעין, חשוב שתדעו כי חיל המודיעין משלב